Skip to main content
turkey-727571_1280

Popüler Antalya Gece Hayatı Barları

Gece hayatı, Antalya’da bir başka güzeldir, bu bölgeye giden herkeste bunu bilir. Bir genç olarak sabaha kadar diskolarda da yer alabilirsiniz, daha yaşlı biri olarak meyhanelerde de tüm geceyi geçirebilirsiniz. Antalya gece hayatı açısından en güzel şehirlerimizden biridir ve nasıl bir gece hayatı yaşamak istiyorsanız, o şekilde bir gece yaşayabilirsiniz. Bunu da zaten ancak İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşayabilirsiniz. Antalya’nın bu açıdan özelliği, gecelerinizi sıradan bir şekilde noktalaması değil, özel bir şekilde noktalamasıdır. Buda unutulmaz bir akşam anlamına gelir. Bu zevki size tattırabilecek çok fazla şehir yoktur. Ayrıca devam eden tüm gecelerde, bu hayatı tekrar tekrar yaşayabilirsiniz.

Her mekan kendine has özellikleriyle ön plana çıkar. Örneğin bir meyhanede sınırsız balık deneyimi mevcuttur, bir bar sadece shotlardan oluşan özel menülere sahiptir, kimi cafe & barlar stand-up yapmak isteyenler için oldukça uygundur. Bizler size tüm bu adresleri verebiliriz ve siz içlerinden hangisine gitmek istiyorsanız ona gidebilirsiniz. O akşam farklı bir zevk yaşayabilir ya da her zamanki ilginize bağlı kalabilirsiniz. Bu seçim tamamıyla size bağlı. Bu yüzden ilk başta popüler Antalya barları ile başlayacağız.

Popüler Antalya Gece Hayatı Barları

Randevuya çıkacaksanız ya da arkadaşlarınızla eğlenecekseniz, barlar sizi fazlasıyla karşılayacaktır. Bunun için Antalya’da tam 2 bar önerebilir. 2 barda size güzel bir gece yaşatacaktır.

Up Shot Bar

Shot tekilalar üzerine yoğunlaşmış bir mekan. Viski, bira gibi normal alkollü içecekleri de bulabilirsiniz tabi. Ancak shot içip geceyi hatırlamamak istiyorsanız birebir. Genelde insanlar gece 12’den sonra burayı tercih etmekte.

Tudors Pub

İngiliz barları konseptinde bir bar. Sayısız içki farklılığına sahip ve oturma düzeninde her türlü koltuğa ya da sandalyeye yer verilmiş. Çoğunlukla sahnede ünlü kişiler yer alıyor. Tam anlamıyla bir genç mekanı diyebiliriz.

Antalya Gece Hayatı Meyhaneleri

Meyhane kültürü Antalya’da bir başkadır. Her açıdan farklılıklar yaşarsınız burada. Antalya meyhaneleri de size kederli bir akşam yaratır. Bunların en başında Mavi Meyhane gelir.

Mavi Meyhane:

Duvarları yazılarla dolu bir meyhanedir. Gerek denizciliğe gerekse hüzne dair her şeyi bulabilirsiniz duvarlarda. Balıkları her zaman tazedir, bu yüzden her yemekten keyif alırsınız.

Bi Büyük Meyahane:

Birkaç yıllık bir meyhanedir ve eski meyhanelere benzemez. Peyzajından tutunda iç mimariye kadar birçok alanda özenle hazırlanmış bir mekandır. Zevk almamanız imkansız.

Antalya Gece Hayatı Diskoları

Söz konusu disko olduğunda da Antalya’dan iyisi yoktur. Zaten bu alanda öncüdür. Antalya gece hayatı diskoları 2 tanedir. İkiside birbirinden kalitelidir. Bunların ilk başında Inferno gelir.

Türkiye’de ki açık ara en iyi diskodur. Köpük etkinliklerinden karaokelere kadar istediğiniz her şeyle karşılaşabilirsiniz. Bir diğeri ise Auro Kemer Club’dır. Inferno’daha geniştir. Bir masada oturabilir ya da tüm gece ayakta durabilirsiniz. Size farklı bir gece hayatı yaşatacaktır.

Antalya’da gece hayatı bölyedir. Her çeşitten geceyi yaşamanız mümkündür. Sadece gecenizin nasıl olmasını istediğinizi bilin, yeterli olacaktır.